WINKELWAGEN
0
TOTAAL € 0,00
Filter

Fabrikant

Voorraad

  Productnaam # Prijs
Productafbeelding
TP-Link MC100CM
MC100CM
 
28,90
tot 2 kilometer
Productafbeelding
TP-Link MC112CS
MC112CS
 
25,90
tot 20 kilometer, Tx:1310nm/Rx:1550nm
Productafbeelding
TP-Link MC200CM
MC200CM
31,90
tot 550 meter
Productafbeelding
TP-Link MC210CS
MC210CS
 
30,90
tot 15 kilometer
Productafbeelding
TP-Link MC220L
MC220L
17,90
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ direct attach cable
UACC-DAC-SFP10-3M
23,61
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ direct attach cable 0,5m 25Gbps
UACC-DAC-SFP28-0.5M
25,90
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ direct attach cable 1m 25Gbps
UACC-DAC-SFP28-1M
29,90
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ direct attach cable 3m 25Gbps
UACC-DAC-SFP28-3M
48,90
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ Transceiver RJ45 10G
UACC-CM-RJ45-10G
 
65,50
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ Transceiver RJ45 10G
UACC-CM-RJ45-MG
 
78,90
LC interface
Productafbeelding
Ubiquiti SFP+ Transceiver RJ45 1G
UACC-CM-RJ45-1G
20,90
LC interface
Productafbeelding
TP-Link SM311LS
SM311LS
15,90
LC interface
Productafbeelding
TP-Link SM311LS
SM5310-T
 
49,90
Productafbeelding
TP-Link SM321A - Bi-directional
SM321A
 
22,90
LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single mode
Productafbeelding
TP-Link SM321B - Bi-directional
SM321B
 
17,90
LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single mode
Productafbeelding
TP-Link SM331T
SM331T
 
19,90
LC interface
Productafbeelding
TP-Link SM5110-SR
SM5110-SR
 
21,90
Productafbeelding
TP-Link SM5110-SR
SM5110-LR
 
37,90
Productafbeelding
TP-Link SM5220-3M
SM5220-3M
 
30,90
Productafbeelding
TP-Link TL-SM5220-1M
TL-SM5220-1M
31,90
Productafbeelding
TP-Link TXC432-CU3M
TXC432-CU3M
54,90